Kõik uudised

12

Выпускной.

11 июня 2018 года состоялся выпускной для занимающихся
в СК ЭОЛА.В этом году закончили 2 человека:Амалия Аммер
и Илья Молчанов.По традиции собрались за обедов  в
таверне"АШОТ ...

Loe edasi
82

Товарищеская игра.

29.05.2018г. Кохтла-Ярве Д.С. 18.00
ЭОЛА 2005-2006 - ИНТРО 2004-2003 = 23:43(4:9;2:18;8:6;9:10;)
Это вторая контрольная игра для команды,которая едет ...

Loe edasi
91

Товарищеская игра.

22.05.2018 г. Кохтла-Ярве ДОМ СПОРТА  18.00
ЭОЛА 2006-05 г.р. - ИНТРО 2004-2003 г.р. =28:49(5:12;12:14;9:3;2:20;)
Это контрольная игра ...

Loe edasi
404

Тренерский семинар.

03 марта 2018 года в ТАЛЛИННЕ в ПЕДАГОГИЧЕСКОМ
УНИВЕРСИТЕТЕ прошёл тренеский семинар для
тренеров 4 категории,где присутствовали тренера
Вячеслав Удалов и Игорь Пугачёв.

Loe edasi
438

Товарищеский турнир.

02.03.2018г.СИЛЛАМЯЭ СЦ  12.00 - 17.00
ИНТРО - ЗЕБРА Сил.= 12:9;
ИНТРО - ТУ = 18:15;
ИНТРО - ФАЛЬКОНС = 19:18;
Это уже третий  тренировочный турнир,
в первых двух ...

Loe edasi

TREENINGUTE LÄBIVIIMINE

Bassein

Kõik

Päev Aeg Koht
Laupäev 12.00 - 13.00 Bassein

Korvpall - Igor Pugatsjov

8-11(poisid ja tüdrukud)

Päev Aeg Koht
Esmaspäev 16.00-17.30 Kesklinna põhikool võimla
Teisipäev 14.00-15.00 Ahtme gümnaasium võimla
Kolmapäev 16.00-17.30 Kesklinna põhikool võimla
Neljapäev 14.00-15.00 Ahtme gümnaasium võimla
Reede 15.00-16.30 Spordikeskus

12-16 (poisid ja tüdrukud)

Päev Aeg Koht
Esmaspäev 17.30-19.00 Kesklinna põhikool võimla
Teisipäev 18.00-19-30 Spordikeskus
Kolmapäev 17.30-19.00 Kesklinna põhikool võimla
Reede 16.30-18.00 Spordikeskus

17 ja vanemad (mehed ja naised)

Päev Aeg Koht
Esmaspäev 19.00-20.30 Kesklinna põhikool võimla
Teisipäev 19.30-21.00 Spordikeskus
Kolmapäev 19.00-20.30 Kesklinna põhikool võimla
Neljapäev 18.00-19-30 Spordikeskus
Reede 18.00-19-30 Spordikeskus

Korvpall - V. Udalov

8-12 (poisid ja tüdrukud)

Päev Aeg Koht
Esmaspäev 16.00-17.00 Tammiku Põhikool suur võimla
Kolmapäev 16.00-17.00 Tammiku Põhikool suur võimla
Reede 16.00-17.00 Tammiku Põhikool suur võimla

12-14 (poisid ja tüdrukud)

Päev Aeg Koht
Esmaspäev 17.00-18.30 Tammiku Põhikool suur võimla
Kolmapäev 17.00-18.30 Tammiku Põhikool suur võimla
Reede 17.00-18.30 Tammiku Põhikool suur võimla

14-16 (poisid ja tüdrukud)

Päev Aeg Koht
Esmaspäev 18.30-20.00 Tammiku Põhikool suur võimla
Kolmapäev 18.30-20.00 Tammiku Põhikool suur võimla

16-18 (poisid ja tüdrukud)

Päev Aeg Koht
Reede 18.30-20.00 Tammiku Põhikool suur võimla
Esmaspäev 20.00-21.30 Tammiku Põhikool suur võimla
Teisipäev 19.00-21.00 väike võimla
Kolmapäev 20.00-21.30 Tammiku Põhikool suur võimla
Neljapäev 19.00-21.00 väike võimla
Reede 20.00-21.30 Tammiku Põhikool suur võimla

Võrkpall

14-19 (poisid ja tüdrukud)

Päev Aeg Koht
Reede 19.30-21.00 Spordikeskus
Laupäev 18.15-20.00 Slaavi põhikool võivla
Pühapäev 15.00-18.30 Slaavi põhikool võivla